Warning: Undefined array key "multiparcels_siuntos_autobusais_pickup_point" in /home/terrarec/domains/terrarecognita.com/public_html/wp-content/plugins/multiparcels-shipping-for-woocommerce/includes/class-mp-woocommerce.php on line 998
D.U.K. — Terra Recognita

D.U.K

Pristatymas ir apmokėjimas

Paštomatais (DPD, Omniva, LP express) siuntų pristatytmas dažniausiai trunka 2-4 darbo dienas.

Siuntimas registruotu paštu Lietuvoje dažniausiai trunka apie 7 darbo dienas.

Siuntimas registruotu paštu į užsienį gali kisti priklausomai nuo šalies, į kurią siunčiama, tačiau siuntimo vidurkis yra 1-2 savaitės ES ir apie 2-4 savaites ne ES šalyse. 

Apmokėti galite Jums patogiausiu būdu: el. bankininkyste, Paysera, PayPal, Stripe programėlėmis. Taip pat už užsakymą atsiskaityti galite atvykę į galeriją.

Keitimas ir grąžinimas

Remiantis nutarimu dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo, 17 skirsnio 17.12 punktu (perlai, brangakmeniai, tauriuosieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 7101–7116, 7118); nėra grąžinami, tačiau visuomet ieškome kompromiso, kad būtų patenkinti kliento poreikiai.

Jeigu netiko dirbinio dydis, stilistika, spalva ar kita detalė, nenešiotą dirbinį galerijoje galima pasikeisti į kitą dirbinį. 

Jeigu dirbinio (žiedo, grandinėlės) dydis yra netinkamas, nenešiotą dirbinį galerijoje galima pakeisti į kitą.

Juvelyrikos atnaujinimas ir priežiūra

Juvelyrikos dirbinius galime atnaujinti. Pagal naujinamų dirbinių kiekį ir sudėtingumą atnaujinimo kaina gali būti 5-20 eurų.

Nenešiojant dirbinio rekomenduojame jį laikyti sausoje vietoje, atskirame plastikiniame maišelyje ar dėžutėje, kad pasiektų kuo mažiau aplinkos poveikio. 

Dovanų kuponas

Dovanų kuponą galite įsigyti galerijos e-parduotuvėje ir pasirinkti el. variantą, kurį atsiųsime Jums arba Jūsų pasirinktam gavėjui el. paštu, arba popierinį dovanų kupono variantą, kurį išsiųsime Jūsų pasirinktu būdu.

Dovanų kupono suma nėra ribojama.

Dovanų kupono galiojimo laikas yra vieneri metai, tačiau prireikus laikas gali būti pratęstas.